Home

Matron Turning Refurbishment medalii canotaj romania Melodic Faial Auroch

Canotaj: România a cucerit 5 medalii de aur şi 4 de argint la Europenele  Under-23 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Canotaj: România a cucerit 5 medalii de aur şi 4 de argint la Europenele Under-23 | AGERPRES • Actualizează lumea.

România a cucerit șase medalii la Cupa Mondială de Canotaj

6 medalii pentru România la Campionatele Europene de Canotaj: 4 au fost de  aur! + Reacția lui Cozmin Gușă
6 medalii pentru România la Campionatele Europene de Canotaj: 4 au fost de aur! + Reacția lui Cozmin Gușă

România a cucerit 15 medalii la Campionatele Balcanice de canotaj pentru  juniori - Eurosport
România a cucerit 15 medalii la Campionatele Balcanice de canotaj pentru juniori - Eurosport

România a câștigat opt medalii de aur la Campionatul European U-23 de la  Krefeld
România a câștigat opt medalii de aur la Campionatul European U-23 de la Krefeld

Obiectiv depășit la Tokyo! Lotul Olimpic de Canotaj al României încheie  competiția cu 3 medalii și obține locul 4 pe națiuni! - Federatia Romana de  Canotaj
Obiectiv depășit la Tokyo! Lotul Olimpic de Canotaj al României încheie competiția cu 3 medalii și obține locul 4 pe națiuni! - Federatia Romana de Canotaj

România a cucerit aurul la Campionatul European de canotaj în proba  feminină – Romani in UK
România a cucerit aurul la Campionatul European de canotaj în proba feminină – Romani in UK

România, locul 4 pe medalii la Mondialele de Canotaj pentru juniori | Sport  | Radio România Actualitați
România, locul 4 pe medalii la Mondialele de Canotaj pentru juniori | Sport | Radio România Actualitați

Perfomanță fantastică pentru România la Campionatul European de canotaj.  Patru medalii de aur într-o singură zi - Playsport
Perfomanță fantastică pentru România la Campionatul European de canotaj. Patru medalii de aur într-o singură zi - Playsport

România, opt medalii de aur și una de argint, la Europenele de canotaj  Under-23 - România Liberă
România, opt medalii de aur și una de argint, la Europenele de canotaj Under-23 - România Liberă

Două medalii de aur și două de bronz pentru România la Europenele de canotaj  de la Munchen
Două medalii de aur și două de bronz pentru România la Europenele de canotaj de la Munchen

România, locul secund în clasamentul pe medalii la Campionatele Europene de  canotaj, cu cinci de aur și una de argint | Digi24
România, locul secund în clasamentul pe medalii la Campionatele Europene de canotaj, cu cinci de aur și una de argint | Digi24

8 medalii de aur pentru România la Campionatele Europene de Canotaj Under23  – Călărași24.info
8 medalii de aur pentru România la Campionatele Europene de Canotaj Under23 – Călărași24.info

România a obținut două medalii de argint la Campionatul Mondial de Canotaj

JO 2020 - Canotaj: România, medaliată cu aur la Tokyo în proba de dublu  vâsle feminin
JO 2020 - Canotaj: România, medaliată cu aur la Tokyo în proba de dublu vâsle feminin

Două medalii de aur pentru România la Campionatele Europene de canotaj -  spotmedia.ro
Două medalii de aur pentru România la Campionatele Europene de canotaj - spotmedia.ro

Două medalii de aur pentru România la Campionatele Mondiale de canotaj  Under-23
Două medalii de aur pentru România la Campionatele Mondiale de canotaj Under-23

Trei noi medalii obţinute de sportivii români la Campionatul Mondial de  canotaj! Opt echipaje, calificate la Jocurile Olimpice - Antena Sport
Trei noi medalii obţinute de sportivii români la Campionatul Mondial de canotaj! Opt echipaje, calificate la Jocurile Olimpice - Antena Sport

We Love Sport Jocurile Olimpice „Vor veni medalii la canotaj”... Și au  venit!
We Love Sport Jocurile Olimpice „Vor veni medalii la canotaj”... Și au venit!

CANOTAJ 🚣‍♀️ 9 medalii pentru România... - Steaua București | Facebook

Două medalii de aur la canotaj, pentru România, la Campionatul Mondial de  Tineret (U23) de la Plovdiv
Două medalii de aur la canotaj, pentru România, la Campionatul Mondial de Tineret (U23) de la Plovdiv

Campionatul Mondial de canotaj 2023 de la Belgrad. România a obţinut două  medalii de aur, una de argint şi două de bronz | Antena 1
Campionatul Mondial de canotaj 2023 de la Belgrad. România a obţinut două medalii de aur, una de argint şi două de bronz | Antena 1

Două medalii de AUR pentru România la Campionatele Mondiale de Canotaj!  Alte două echipaje au obținut calificarea la Jocurile Olimpice
Două medalii de AUR pentru România la Campionatele Mondiale de Canotaj! Alte două echipaje au obținut calificarea la Jocurile Olimpice

CE Canotaj: România termină competiția cu 5 medalii de aur și una de argint  - HotNews.ro
CE Canotaj: România termină competiția cu 5 medalii de aur și una de argint - HotNews.ro

Campionatele Mondiale de Canotaj: 7 medalii pentru România! Aur câștigat și  de echipajul de patru vâsle feminin | Sport.ro
Campionatele Mondiale de Canotaj: 7 medalii pentru România! Aur câștigat și de echipajul de patru vâsle feminin | Sport.ro